wyszukiwanie wg tagu create

MINI w nowej odsłonie


2015-11-05   LICZIredakcja   liczi, art, mini, photo, design, modert, create  

Rok temu zainspirowała mnie jedna z japońskich animacji „Arrietty” zrealizowana przez Studio Ghibli. Była to opowieść o malutkich ludzikach, którzy przez cały czas żyli razem z ludźmi ale nigdy nie zostali zauważeni.

Malowanie na liściach


2015-11-12   LICZIredakcja   liczi. paint, art, modern art, create  

Asia, pomimo młodego wieku – ma 16 lat, znalazła swoją pasję. Jest to malarstwo. Jednakże, jak pewnie się domyślacie, nie takie do którego wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni.

Snow Art


2015-11-28   LICZIredakcja   liczi, create, snow art, passion  

Simon potrafi godzinami wydeptywać wzory na świeżym śniegu. Jego kompozycje zdobią Francję, które tworzy przy pomocy kompasu.

Photoshop? Nic podobnego!


2016-04-25   LICZredakcja   create, art, photography, photo, graph, cnn  

Na zdjęciu widzisz nariarza skaczącego na górze lodowego rożka. Myślisz pewnie, że to wynik skrzętnej pracy Photoshopa. Nic Podobnego.

Obrazy powstałe pod wpływem ognia


2016-05-22   LICZredakcja   liczi, art, paint, create, passion, artist  

Danny Shervin jest malarzem, który mieszka w Jackson Wyoming, gdzie również się wychował.

NOWE ZASTOSOWANIE WYKAŁACZEK


2016-07-14   Patrycja Chlibyk   art, creative path, create, passion, wood, mini  

Wybudowanie drewnianego miasta zajęło twórcy wiele lat. Dlaczego?

Piórem po książkach


2016-08-24   Redakcja   passion, art, ink, books, create, paint  

Loui Jover pochodzi z Australii. Maluje na kartkach starych książek. Sztuka wypełnia jego życie od dziecka. Rysował codziennie zapełniając kolejne kartki książki nowymi pomysłami, szkicami.

Zaczęłam sama siebie zaskakiwać


2016-09-06   Zuza Hofman   art, fashion, create, dreams  

Projektantka, studentka Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Tkaniny i Ubioru. Pozytywny odbiór jej prac stał się impulsem do realizacji marzeń o własnej marce modowej. Klasyczne formy pokazuje światu na nowo, dodając do nich trochę ekstrawagancji. Jej projekty charakteryzuje geometryczna powtarzalność, kontrast kolorystyczny współgrające z minimalistyczną formą. Hipnotyzujące barwy Afryki Zachodniej zamknięte w prostej formie marynarek i garniturów to efekt poszukiwań świeżych środków wyrazu, nieoczywistych połączeń i dekonstrukcji. Dopełnieniem każdej jej realizacji jest współpraca z cenionymi artystami, którzy swoją osobistą interpretacją wzbogacają projekt, rozwijając go do formy artystycznego dialogu - wywiad z Chi Chi Ude.