wyszukiwanie wg tagu moda

Mam taką ogromną potrzebę wolności...


2015-09-21   Zuza Hofman   wywiad, liczi, moda, art, natasha dziewit  

Natasha Dziewit to bardzo ciepła i pozytywna osoba. Jest zafascynowana modą, dlatego projektuje własną. Jak mówi: - Eksperymentuje z formą, skaluję ją, zmieniam i łamię. Pruję, dekonstruuję i zaskakuję. Dążę do zderzenia klasyki i prowokacji. I tak się rodzi styl. Lekki, niewymuszony, zmysłowy i pełen niedopowiedzeń.

Pocałunki Natalie Irish


2015-09-26   LICZIredakcja   wywiad, liczi, moda, art, natalie irish, pop art  

Obraz malowany szminką nie byłby znów taki dziwny, gdyby nie fakt że szminka na płótno nakładana jest pomalowanymi ustami. Tę niezwykłą sztukę tworzy Natalie Irish z Houston...

W gruncie rzeczy jestem starą nudziarą


2015-09-29   Zuza Hofman, Patrycja Chlibyk   wywiad, liczi, moda, art, katarzyna bonda, kryminał  

Katarzyna Bonda w Polsce znana jest jako autorka bestsellerowych powieści kryminalnych. My podejrzewamy, że oprócz tego pracuje również jako prawa ręka Dżejmsa Bonda! Podczas wywiadu przyznała jednak, że jest -- Starą nudziarą, która najchętniej siedziałaby w domu, w kapciach. -- Chyba próbuje odwrócić uwagę od swoich tajnych kontaktów z agentem 007... :)

Jako dziecko więcej rysowała, niż mówiła!


2015-10-01   Patrycja Chlibyk   wywiad, liczi, moda, art, food, sketch  

Gretchen Röehrs to młoda artystka, która odnalazła się w bardzo ciekawej, pysznej formie artystycznej. Swoimi pracami dzieli się z odbiorcami poprzez Instagram https://instagram.com/groehrs/. Naprawdę cieszą oko! Nam odpowiedziała krótko na kilka pytań.