O nas

Dlaczego LICZI? Ponieważ to owoc, który dodaje sił i pozytywnej energii!

Nasz serwis to miejsce, gdzie można odetchnąć od otaczającej nas codzienności, zebrać nowe inspiracje i zacząć poszukiwania własnej ścieżki. LICZI to znaczy robić to, co w życiu kocha się najbardziej.

Wywiady to zdecydowanie najmocniejsza strona LICZI - pełnią funkcję bardzo inspirującą, wzbudzającą chęci do poszukiwań swojego miejsca, do realizacji swoich pragnień, marzeń. Potrzebujesz kopniapa w tyłek? Poczytaj rozmowy z wyjątkowymi osbowościami, a przekonasz się, że życie w zgodzie z tym, co Ci w duszy gra to najpiękniejsze doświadczenie zaraz po miłości! 


Dla kogo tworzymy? 

Swoją pracę kierujemy do osób żyjących z pasją, którzy nieustannie poznają swoje możliwości. Do profesjonalistów i do amatorów. Do każdego kto potrafi docenić prawdziwą kreatywność i spojrzeć na świat z dystansem albo się tego uczy!

Fragment z książki "Bez nóg, bez rąk, bez ograniczeń!" autorstwa Nicka Vujicica bardzo trafnie puentuje naszą ideę:

Weź odpowiedzialność za swoje życie, a następnie podejmij konkretne działania. Jednak zanim to zrobisz, najpierw musisz uwierzyć w siebie i w swoją wartość. Nie czekaj, aż inni dostrzegą Cię w Twojej kryjówce. Nie czekaj na cud lub „właściwą okazję”. Wyobraź sobie, że jesteś łyżką, a świat garnkiem, w którym przyrządzasz apetyczną potrawę – zamieszaj w nim!

To, o czym mówi Nick to dosyć prosta prawda, którą większość słyszała już niejednokrotnie, a jednak ciężko jest zastosować ją w swoim życiu.